|
|
|
|
 |
Guldtop1
2012-12-31 15:42:27
|
33265
|
Éljenek! Báró Úr meg nagyon szép, mint mindig. :-) |
|
 |
balabmw
2012-12-30 15:14:25
|
33261
|
Természetesen neki is a laptopon kell ülnie. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Hibiszkusz
2012-12-30 11:00:22
|
33260
|
Akkor gratulálok, nagyon örülök,hogy megtaláltad. Végül is a fajta összes, oly annyira szeretett tulajdonsága benne van.
Éljenek a sziámi, thai és az ori macskák :)
(Természetesen a többi is, de ez az ő topikuk ugye ...)

|
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2012-12-30 10:44:52
|
33259
|
Nem annyira igazi sziámi. Átmenet a thai és a sziámi közt a hozzáértők szerint. Többszörösen elletett, a volt gazdája maga se tudja hány éves. Úgyhogy kislánynak nem annyira nevezném. Bár most már felszabadult, laza és játszik.
És már nem annyira Béla reinkarnációja. Egyre inkább önmaga. És az enyém marad. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|