|
|
|
|
 |
Guldtop1
2012-12-31 15:41:40
|
33264
|
Örülök, hogy megtartottad és hogy már jól van. :-) |
|
 |
Hibiszkusz
2012-12-30 11:00:22
|
33260
|
Akkor gratulálok, nagyon örülök,hogy megtaláltad. Végül is a fajta összes, oly annyira szeretett tulajdonsága benne van.
Éljenek a sziámi, thai és az ori macskák :)
(Természetesen a többi is, de ez az ő topikuk ugye ...)

|
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2012-12-30 10:44:52
|
33259
|
Nem annyira igazi sziámi. Átmenet a thai és a sziámi közt a hozzáértők szerint. Többszörösen elletett, a volt gazdája maga se tudja hány éves. Úgyhogy kislánynak nem annyira nevezném. Bár most már felszabadult, laza és játszik.
És már nem annyira Béla reinkarnációja. Egyre inkább önmaga. És az enyém marad. |
|
Előzmény:
 |
Hibiszkusz
2012-12-30 09:30:26
|
33258
|
Na most akkor, jól értem? Ő a tiéd maradt? Igazi sziámi és kislány ? Egyelőre több kérdésem nincs :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|