Keresés

Részletes keresés

Guldtop1 Creative Commons License 2012-12-31 15:41:40 33264

Örülök, hogy megtartottad és hogy már jól van. :-)

Hibiszkusz Creative Commons License 2012-12-30 11:00:22 33260

Akkor gratulálok, nagyon örülök,hogy megtaláltad. Végül is a fajta összes, oly annyira szeretett tulajdonsága benne van. 

 

Éljenek a sziámi, thai és az ori macskák :)

(Természetesen a többi is, de ez az ő topikuk ugye ...)

 

 

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2012-12-30 10:44:52 33259

Nem annyira igazi sziámi. Átmenet a thai és a sziámi közt a hozzáértők szerint. Többszörösen elletett, a volt gazdája maga se tudja hány éves. Úgyhogy kislánynak nem annyira nevezném. Bár most már felszabadult, laza és játszik.

És már nem annyira Béla reinkarnációja. Egyre inkább önmaga. És az enyém marad.

Előzmény:
Hibiszkusz Creative Commons License 2012-12-30 09:30:26 33258

Na most akkor, jól értem? Ő a tiéd maradt? Igazi sziámi és kislány ?  Egyelőre több kérdésem nincs   :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!