|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2012-12-30 10:44:52
|
33259
|
Nem annyira igazi sziámi. Átmenet a thai és a sziámi közt a hozzáértők szerint. Többszörösen elletett, a volt gazdája maga se tudja hány éves. Úgyhogy kislánynak nem annyira nevezném. Bár most már felszabadult, laza és játszik.
És már nem annyira Béla reinkarnációja. Egyre inkább önmaga. És az enyém marad. |
|
A hozzászólás:
 |
Hibiszkusz
2012-12-30 09:30:26
|
33258
|
Na most akkor, jól értem? Ő a tiéd maradt? Igazi sziámi és kislány ? Egyelőre több kérdésem nincs :D |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2012-12-28 15:44:17
|
33249
|

Boldog új évet kívánunk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|