|
|
|
|
 |
bexzy
2013-01-01 14:49:57
|
11200
|
Micsoda!!!???? Engem fekete lábúnak néztek? Hát jól meggondoltátok? A családdal elindulunk és megtalálunk Titeket! Jól gondoljátok ezt meg! :D |
|
 |
Gyálimanus
2012-12-30 09:43:36
|
11163
|
Nahát-nahát, mit nem mondassz?!
Csak kibujt a szög a zsákból!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Falco Elnök
2012-12-30 07:41:36
|
11162
|
Tudod hogy van?! Hollo a hollonak nem vája ki a szemét...!!! |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2012-12-30 06:24:32
|
11161
|
Szépek Janikám!
Hogy-hogy a feketelábu népség még nem vette észre mik vannak nálad a kertben?
Gyanus vagy!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|