Keresés

Részletes keresés

Falco Elnök Creative Commons License 2012-12-30 07:41:36 11162

Tudod hogy van?! Hollo a hollonak nem vája ki a szemét...!!!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-30 06:24:32 11161

Szépek Janikám!

Hogy-hogy a feketelábu népség még nem vette észre mik vannak nálad a kertben?

Gyanus vagy!

csá.

Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2012-12-29 17:03:19 11160

Pár kép így év végére. (legyen már csirke is az fórumban) :D
A pulyka már vagy 7 kilónál tart. A kopaszok méretük ellenére a 3 kilót ütik. A tarka kakasra lennék kíváncsi, hogy ez most milyen is. (nem levágásra való egyik sem) :D
Jó nézegetést és nyálcsorgatást. :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!