Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-29 09:16:28 11158

Tirpiföldön, max. a márciusi börzére fölhozzák , de ha addig valakivel föl tudnám hozatni, az lenne a Királyság!

csá.

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2012-12-28 20:32:30 11157

A lába viszont fajin rövid. Egyébként azokat a képeket nézve tényleg nem sok külömbség van méretben. Hol van a madárka?

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-28 19:44:22 11156

Itt látod a szineket, nem sok a külömbség méretre kakas és tyúk között egyébként.

http://www.sv-orpington.de/gesamt.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!