Keresés

Részletes keresés

bexzy Creative Commons License 2012-12-29 16:58:03 11159

Akkor még nincs félnivalóm. :D

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2012-12-27 20:43:58 11138

Szeva Janikám!

Ha a citromot is próbálgatják a szádba , akkor még az idén sorra kerülsz!

csá.

Előzmény:
bexzy Creative Commons License 2012-12-27 19:06:40 11137

Utólag Boldogat az Istvánoknak, Éváknak, Ádámoknak! :)
És boldogat a Jánosoknak is aki még János. :D

Köszönöm mindenkinek én is! :)

Hát emberek, én nem tudom, hogy féljek-e vagy sem. Szalkán párom családja hízókúrára fogott, tőtike, pulyka, csirke, hal, megannyi sütemény. Jövőre lehet én leszek a menü? :D 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!