|
|
|
|
 |
bexzy
2012-12-29 16:58:03
|
11159
|
Akkor még nincs félnivalóm. :D |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2012-12-27 20:43:58
|
11138
|
Szeva Janikám!
Ha a citromot is próbálgatják a szádba , akkor még az idén sorra kerülsz!
csá. |
|
Előzmény:
 |
bexzy
2012-12-27 19:06:40
|
11137
|
Utólag Boldogat az Istvánoknak, Éváknak, Ádámoknak! :) És boldogat a Jánosoknak is aki még János. :D
Köszönöm mindenkinek én is! :)
Hát emberek, én nem tudom, hogy féljek-e vagy sem. Szalkán párom családja hízókúrára fogott, tőtike, pulyka, csirke, hal, megannyi sütemény. Jövőre lehet én leszek a menü? :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|