|
|
|
|
 |
ancus75
2012-12-28 13:10:12
|
19427
|
Sziasztok!
Csak annyit tudok,amit itt olvastam róluk.2 éve amikor cicát kerestem,én is csodálattal néztem a képeiket.Aztán kiderült,h a képek évek óta vannak fent.Aki pl most Datolya von Orchindenwald néven fut....szerintem évekik Tájfun néven volt kint.Írjátok meg ha tévednék,de én így emlékszem.A többi róluk szóló hozzászólást olvasd vissza,ha megtalálod.Az a biztos. |
|
A hozzászólás:
 |
ezüstfekete
2012-12-26 19:17:30
|
19425
|
Jajneee... Olyan szép a kandúr és a cicák, amit nála láttam... eszerint nemjó. Utánakeresek, gondolom, bár nem találtam, volt már szó róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|