Keresés

Részletes keresés

ancus75 Creative Commons License 2012-12-28 13:10:12 19427


Sziasztok!

 

Csak annyit tudok,amit itt olvastam róluk.2 éve amikor cicát kerestem,én is csodálattal néztem a képeiket.Aztán kiderült,h a képek évek óta vannak fent.Aki pl most Datolya von Orchindenwald néven fut....szerintem évekik Tájfun néven volt kint.Írjátok meg ha tévednék,de én így emlékszem.A többi róluk szóló hozzászólást olvasd vissza,ha megtalálod.Az a biztos.

A hozzászólás:
ezüstfekete Creative Commons License 2012-12-26 19:17:30 19425

Jajneee... Olyan szép a kandúr és a cicák, amit nála láttam... eszerint nemjó. Utánakeresek, gondolom, bár nem találtam, volt már szó róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!