Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2012-12-24 16:34:30 701

Nincs fóbiám, de itthon nem hangoztatom, mert megszöknek a hölgyek. :)

Madárfészekhez már nem 1x volt szerencsénk.

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2012-12-24 16:03:18 700

Köszönöm!

Pedig azt olvastam, a fenyőfával rovarokat is bevihetünk a lakásba. Egyetlen fán akár 25 ezer rovar is élhet! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!