Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2013-01-05 15:52:28 198

Azt nem tudomatied milyen .

Az analóg mekem mind PWM. 

A digisis PWM .  A digi bellitása 37.8 és kész.

 

Az analóg beállitása tőbb nap és fűggetlen hőmérő!

Aztán ha beállt, megjelőlés és már nem kell szórakozni vele. 

A hozzászólás:
japipapa Creative Commons License 2012-12-22 08:52:29 197

Igaz, de az analóg sem tud többet, mint az cip. Az enyém hőtartása 100%! 24 óra alatt tér el +- 0,1 °.  Persze mindenki a saját lovát dícséri.

 

 

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-06-15 09:54:00 192

A digitális hőhokszbályzó keltető gépbe csak pwm rendszerű szabályzó használható jó eredménnyel .

 A cip lasusága nem  tudja felvenni a versenyt  egy analóg szabályzóval . 

ezmiat fokozottan fontos , hogy keltető  digitális esetben fontos, hogy PWM rendszrü legyen

és még a fútés aránymegválasztással is rendelkeznie kell . Mert  külőmben nen lesz stabil a höfok !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!