Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
u.hu Creative Commons License 2012-12-19 21:03:30 8470

Gyere, de pengesd meg a távolbabeszélőt.

Olyan du. két óráig a ,,belvárosban" vagyok.

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2012-12-19 18:07:46 8469

u.hu, jobban van már a lábad? Holnap megyek Szigetvárra ebédidőben átadni egy anyagot, aztán eszembe jutottál... Küldöm gyógyulásnak ezeket az erdészeti elkerített "vadakat". (:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!