Keresés

Részletes keresés

Ex-Deavey Creative Commons License 2013-02-19 20:43:10 19453

Szia EF,

amikor Vinczét vettem anyunak voltam Náluk is, hozzáértőnek tűntek.

szilvi1110 Creative Commons License 2012-12-22 19:34:15 19424

Van :(

A hozzászólás:
ezüstfekete Creative Commons License 2012-12-18 13:23:29 19423


Az Orchideanwaald kennelről / Aradi Editékről van valakinek bármilyen infója, tapasztalata? Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!