|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-12-16 22:46:50
|
2485
|
Megétettem! Töröltem a számodat, hogy még véletlenül se legyen ilyen probléma a jövőben!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-12-16 21:46:44
|
2484
|
Igen el akartam adni a gerlét, el is adtam. Nem áll szándékomban vitát indítani ebből...
Csak annyit írtam hogy nem szeretem ha kérdezés nélkül osztogatják a telefonszámom. Nem csak gerle eladásra használom ezt a telefont hanem más fontosabb dolgokra is és nem szeretnék zaklatókkal telefonálgatni ezek miatt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-12-16 21:39:28
|
2483
|
Azt hittem el akarod adni a gerléket! Hát elnézést nem kérek mert segitettem!
Szia. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|