Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-12-16 21:46:44 2484

Igen el akartam adni a gerlét, el is adtam. Nem áll szándékomban vitát indítani ebből...

Csak annyit írtam hogy nem szeretem ha kérdezés nélkül osztogatják a telefonszámom. Nem csak gerle eladásra használom ezt a telefont hanem más fontosabb dolgokra is és nem szeretnék zaklatókkal telefonálgatni ezek miatt. 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-12-16 21:39:28 2483

Azt hittem el akarod adni a gerléket! Hát elnézést nem kérek mert segitettem!

Szia.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-12-16 21:36:29 2482

Volt már nálam az illető de pesti nem üllői. 

Ha előtte értesítettél volna hogy odaadtad a számom akkor oké lett volna, de így kicsit mérges vagyok, mert nem szeretem ha a telefonszámom csak úgy száll mindenkihez. Természetesen most elnézem ezt, de legközelebb előbb engem értesíts.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!