|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-12-16 21:46:44
|
2484
|
Igen el akartam adni a gerlét, el is adtam. Nem áll szándékomban vitát indítani ebből...
Csak annyit írtam hogy nem szeretem ha kérdezés nélkül osztogatják a telefonszámom. Nem csak gerle eladásra használom ezt a telefont hanem más fontosabb dolgokra is és nem szeretnék zaklatókkal telefonálgatni ezek miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-12-16 21:39:28
|
2483
|
Azt hittem el akarod adni a gerléket! Hát elnézést nem kérek mert segitettem!
Szia. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-12-16 21:36:29
|
2482
|
Volt már nálam az illető de pesti nem üllői.
Ha előtte értesítettél volna hogy odaadtad a számom akkor oké lett volna, de így kicsit mérges vagyok, mert nem szeretem ha a telefonszámom csak úgy száll mindenkihez. Természetesen most elnézem ezt, de legközelebb előbb engem értesíts. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|