Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-12-15 19:43:56 8467

Az Xpress nem nyomtatja a fotókat, hanem vegyszeres hívást csinál. Kodak papírra. Ha nem jó az eredmény, lehet reklamálni. Korrektek.

 

Amikor valami nagyon gyorsan kellett, akkor irány az Árkád- Fotoplussz. No ott mindig csalódás ért. A Fuji papírját egyszerűen nem szeretem. Sem portrénál sem másnál nem jönnek be a színei. Ha azonnalra kéred, akkor meg az árak nem túl jók. Az árlista nyilvános, de szerintem 45 Ft körül mozog a 10x15. 

 

A reflexben a lányok nagyon korrektek. Szebben dolgoznak mint a fotoplussz, de tény hogy a város peremére nem volt jó ötlet a költözés.

 

A CCS-nél viszont 22 Ft a foto. Szerintem egy próbát megér.

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-12-15 18:30:06 8466

Köszönöm az infót mindenkinek!

A reflexet szerettem, amíg bent volt a korpályánál. A mostani helyük nagyon nem esik útba :(

DigitalXpressnél hivattam elő 1x, de az nem sikerült túl jól :( Igaz, hogy azonnal nyomták, és nem tudom, hogy akkor ugyan azzal a technológiával/nyomtatóval készül-e, mint az 1-2-x napos...

Talán most kipróbálom a fotoplust :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!