Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-12-15 12:24:49 8463

Kodak Endura - XPress digital Radnics utca 1

Fuji papír - Fema külső üzletsor Reflex foto

 

És aki a hét elejétől már vallal ilyet az a CCSFoto a Citrom utcában. Oda egy halom apróvalj menj mert kioskjuk van, viszont baromi olcsó. Vegyszeres labor mind.

 

Ja és persze ott a Fotoplus. Gyors, tud drága lenni, de jó a nyitvatartása.  Fuji papírra hívnak elő, ami szerintem nem oly jó színeiben mint a kodak.

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-12-15 11:57:05 8462

Pécsett hol szoktatok fotót előhivatni?

Művészi alkotásról szó sincs, csak a családnak karácsonyra 10x15-ös képek a gyerekekről :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!