|
|
|
|
 |
dare2wear
2012-12-16 21:45:27
|
33232
|
tegnap voltam moziban és leesett, honnan van a macskászatod neve :D találó! |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2012-12-14 21:37:14
|
33231
|
Hát, köszönjük.:) Azt hiszem, ezt nem is érdemes másképp csinálni... |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2012-12-14 09:04:18
|
33230
|
Így igaz, nincs más SIA/OSH macskászat itthon, viszont ti mindhárman világszínvonalon művelitek. És én azt mondom, hogy inkább legyen kevés magas színvonalú, mint sok középszerű. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|