Keresés

Részletes keresés

dare2wear Creative Commons License 2012-12-16 21:45:27 33232

tegnap voltam moziban és leesett, honnan van a macskászatod neve :D találó!

A hozzászólás:
Augies Creative Commons License 2012-12-14 21:37:14 33231

Hát, köszönjük.:) Azt hiszem, ezt nem is érdemes másképp csinálni...

Előzmény:
CyberCat Creative Commons License 2012-12-14 09:04:18 33230

Így igaz, nincs más SIA/OSH macskászat itthon, viszont ti mindhárman világszínvonalon művelitek. És én azt mondom, hogy inkább legyen kevés magas színvonalú, mint sok középszerű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!