Keresés

Részletes keresés

beetee Creative Commons License 2012-12-14 14:17:05 4201

Dobj egy mail nekem, az én címem publikus.

A hozzászólás:
Attila0107 Creative Commons License 2012-12-14 10:51:49 4200

Azt a telszámot elkérném, köszönöm szépen! :) Remélem, hogy nem fognak megbíztatni egy másik gép árával. Annyit már nem adnék érte. Elektronikához műszerész szinten nem értek, szóval én tuti nem szedném panelig szét a gépet. Köszönöm a válaszaitok!

Előzmény:
beetee Creative Commons License 2012-12-14 09:45:59 4199

Nekem volt már ilyesmi hibás gépem.

A kártyafedelet és ezt a feszültségfigyelőt is gyógyították egyszerre, biztos, ami zicher alapon.

10000.- Ft volt. Budán a Bécsi út elején valahol.

Ha kell tel.szám, előkeresem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!