|
|
|
|
 |
beetee
2012-12-14 14:17:05
|
4201
|
Dobj egy mail nekem, az én címem publikus. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila0107
2012-12-14 10:51:49
|
4200
|
Azt a telszámot elkérném, köszönöm szépen! :) Remélem, hogy nem fognak megbíztatni egy másik gép árával. Annyit már nem adnék érte. Elektronikához műszerész szinten nem értek, szóval én tuti nem szedném panelig szét a gépet. Köszönöm a válaszaitok! |
|
Előzmény:
 |
beetee
2012-12-14 09:45:59
|
4199
|
Nekem volt már ilyesmi hibás gépem.
A kártyafedelet és ezt a feszültségfigyelőt is gyógyították egyszerre, biztos, ami zicher alapon.
10000.- Ft volt. Budán a Bécsi út elején valahol.
Ha kell tel.szám, előkeresem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|