Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2012-12-14 09:04:18 33230

Így igaz, nincs más SIA/OSH macskászat itthon, viszont ti mindhárman világszínvonalon művelitek. És én azt mondom, hogy inkább legyen kevés magas színvonalú, mint sok középszerű.

A hozzászólás:
Augies Creative Commons License 2012-12-13 22:28:05 33228

Köszönöm CyberCat.:))

 

Bár az igazság az, hogy rajtunk hármunkon kivűl nem is nagyon van más sziámi/ori tenyészet...:((

Előzmény:
CyberCat Creative Commons License 2012-12-13 16:49:50 33227

Magyarország: Imladris (Augies macskászata), Shagio-Chen, Okonor.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!