|
|
|
|
 |
CyberCat
2012-12-14 09:04:18
|
33230
|
Így igaz, nincs más SIA/OSH macskászat itthon, viszont ti mindhárman világszínvonalon művelitek. És én azt mondom, hogy inkább legyen kevés magas színvonalú, mint sok középszerű. |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2012-12-13 22:28:05
|
33228
|
Köszönöm CyberCat.:))
Bár az igazság az, hogy rajtunk hármunkon kivűl nem is nagyon van más sziámi/ori tenyészet...:(( |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2012-12-13 16:49:50
|
33227
|
Magyarország: Imladris (Augies macskászata), Shagio-Chen, Okonor. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|