|
|
|
|
 |
Augies
2012-12-13 22:29:05
|
33229
|
Milyen kiscicát szeretnél? Épp van két kiskölykünk - egy orientális és egy sziámi kislány - akiknek mindenképp kedvenc gazdit szeretnénk.:) |
|
 |
CyberCat
2012-12-13 16:49:50
|
33227
|
Magyarország: Imladris (Augies macskászata), Shagio-Chen, Okonor. |
|
A hozzászólás:
 |
witch1000
2012-12-13 09:08:36
|
33226
|
Kösz!
Melyek a legjobbak? |
|
Előzmény:
 |
CyberCat
2012-12-07 20:05:40
|
33212
|
Ha jó tenyésztőtől, akkor szerintem olyan 700-1000 euró. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|