|
|
|
|
 |
DJ Szegecs
2012-12-14 09:05:03
|
4198
|
Annyira nem ismerem áramköri szinten, hogy tudjam, hogy melyik panelon van, de ha olcsón tudsz szerezni egy másikat (amiben pl. az objektív hibás, de az elektronika jó), és szereltél már hasonló cuccokat, akkor érdemes lehet belevágni.
Ha nincs elektronikai tapaszatalatod, akkor viszont ne vágj bele, mert könnyen el lehet rontani.
Ellenben ha szervizbe viszed, könnyen lehet, hogy annyit fognak kérni, amennyiből vehetsz egy használt, de működőképes darabot. |
|
A hozzászólás:
 |
Attila0107
2012-12-12 19:49:35
|
4197
|
Ez a feszültségfigyelő áramkör cserélhető? Mennyibe fájhat egy ilyen? Házilag lehet cserélni vagy szervizben? |
|
Előzmény:
 |
DJ Szegecs
2012-12-12 07:38:18
|
4195
|
És az áthúzott akku jel is felvillan, mielőtt kikapcsol, vagy csak fogja magát, és visszahúzza az objektívet, majd off?
(Ha van akku áthúzva jel, akkor a feszültségfigyelő áramköre lehet rossz, ha viszont minden előzmény nélkül kapcsol ki, akkor az az ajtónyitást érzékelő mikrokapcsoló lesz a baja,
ami ennek a típusnak szériahibája, az enyémnél is javítani kellett, meg itt a fórumon is sokaknál előjött.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|