|
|
|
|
 |
Attila0107
2012-12-12 19:49:35
|
4197
|
Ez a feszültségfigyelő áramkör cserélhető? Mennyibe fájhat egy ilyen? Házilag lehet cserélni vagy szervizben? |
|
 |
Attila0107
2012-12-12 08:08:22
|
4196
|
Igen, felvillan. Először azt mutatja, hogy akku szint 1 vonás, majd 1 mp mulva középen az üres akku jel, és objektív vissza, gépkikapcs. |
|
A hozzászólás:
 |
DJ Szegecs
2012-12-12 07:38:18
|
4195
|
És az áthúzott akku jel is felvillan, mielőtt kikapcsol, vagy csak fogja magát, és visszahúzza az objektívet, majd off?
(Ha van akku áthúzva jel, akkor a feszültségfigyelő áramköre lehet rossz, ha viszont minden előzmény nélkül kapcsol ki, akkor az az ajtónyitást érzékelő mikrokapcsoló lesz a baja,
ami ennek a típusnak szériahibája, az enyémnél is javítani kellett, meg itt a fórumon is sokaknál előjött.) |
|
Előzmény:
 |
Attila0107
2012-12-11 21:38:06
|
4194
|
Szia! Van Durci(ez új) 2650mAh, Kodak 2500mAh, Ener 2500 és 2000mAh. Persze, mindegyikből van egy-egy garnitúra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|