Keresés

Részletes keresés

Attila0107 Creative Commons License 2012-12-12 19:49:35 4197

Ez a feszültségfigyelő áramkör cserélhető? Mennyibe fájhat egy ilyen? Házilag lehet cserélni vagy szervizben?

Attila0107 Creative Commons License 2012-12-12 08:08:22 4196

Igen, felvillan. Először azt mutatja, hogy akku szint 1 vonás, majd 1 mp mulva középen az üres akku jel, és objektív vissza, gépkikapcs.

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2012-12-12 07:38:18 4195

És az áthúzott akku jel is felvillan, mielőtt kikapcsol, vagy csak fogja magát, és visszahúzza az objektívet, majd off?

(Ha van akku áthúzva jel, akkor a feszültségfigyelő áramköre lehet rossz, ha viszont minden előzmény nélkül kapcsol ki, akkor az az ajtónyitást érzékelő mikrokapcsoló lesz a baja,

ami ennek a típusnak szériahibája, az enyémnél is javítani kellett, meg itt a fórumon is sokaknál előjött.)

Előzmény:
Attila0107 Creative Commons License 2012-12-11 21:38:06 4194

Szia! Van Durci(ez új) 2650mAh, Kodak 2500mAh, Ener 2500 és 2000mAh. Persze, mindegyikből van egy-egy garnitúra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!