|
|
|
|
 |
Attila0107
2012-12-11 21:38:06
|
4194
|
Szia! Van Durci(ez új) 2650mAh, Kodak 2500mAh, Ener 2500 és 2000mAh. Persze, mindegyikből van egy-egy garnitúra. |
|
A hozzászólás:
 |
DJ Szegecs
2012-12-11 20:21:07
|
4193
|
Új akkupakkal is próbáltad? Milyen kapacitásút használsz hozzá? |
|
Előzmény:
 |
Attila0107
2012-12-11 20:03:43
|
4192
|
Sziasztok! Elromlott a gépem. Teljesen feltöltött akkunál is azt mutatja teljes helyreállás után, hogy az akkumulátor lemerült, és azonnal kikapcsol. Még esetleg az optikát visszahúzza. Elektronika hibás lenne? Vagy csak valami egyszerű (gyakori) hiba? Valaki tudna ajánlani olyan szervizt-szereleőt, aki jól dolgozik, de nem átakar verni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|