Keresés

Részletes keresés

Attila0107 Creative Commons License 2012-12-11 21:38:06 4194

Szia! Van Durci(ez új) 2650mAh, Kodak 2500mAh, Ener 2500 és 2000mAh. Persze, mindegyikből van egy-egy garnitúra.

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2012-12-11 20:21:07 4193

Új akkupakkal is próbáltad? Milyen kapacitásút használsz hozzá?

Előzmény:
Attila0107 Creative Commons License 2012-12-11 20:03:43 4192

Sziasztok! Elromlott a gépem. Teljesen feltöltött akkunál is azt mutatja teljes helyreállás után, hogy az akkumulátor lemerült, és azonnal kikapcsol. Még esetleg az optikát visszahúzza. Elektronika hibás lenne? Vagy csak valami egyszerű (gyakori) hiba? Valaki tudna ajánlani olyan szervizt-szereleőt, aki jól dolgozik, de nem átakar verni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!