|
|
|
|
 |
DJ Szegecs
2012-12-11 20:21:07
|
4193
|
Új akkupakkal is próbáltad? Milyen kapacitásút használsz hozzá? |
|
A hozzászólás:
 |
Attila0107
2012-12-11 20:03:43
|
4192
|
Sziasztok! Elromlott a gépem. Teljesen feltöltött akkunál is azt mutatja teljes helyreállás után, hogy az akkumulátor lemerült, és azonnal kikapcsol. Még esetleg az optikát visszahúzza. Elektronika hibás lenne? Vagy csak valami egyszerű (gyakori) hiba? Valaki tudna ajánlani olyan szervizt-szereleőt, aki jól dolgozik, de nem átakar verni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|