Keresés

Részletes keresés

Augies Creative Commons License 2012-12-11 21:55:17 33224

Nagyon ajánlom a Porta 21 /400 grammos kiszerelését. Ha 12-t rendelsz belőle, akkor olcsóbb, mint a gagyi konzervek. Viszont 100% színhús, a macskák döglenek érte.

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-12-11 10:13:15 33223

Kisebb tételekben viszont sajnos nem olyan jók. Amíg Ausztriában éltem, mindig innen rendeltem a dolgokat, viszont most nekem az allati.com jobban megéri. Az viszont tény, hogy a zooplus-nál a legnagyobb a kínálat és van minden kaja mindenféle kiszerelésben is. Azt nem nagyon értem, hogy magyar cégeknél egyes kajákból miért csak 15 kilós kiszerelés van.

Előzmény:
Augies Creative Commons License 2012-12-11 00:05:29 33220

nézzétek meg a zooplus.hu-t, mindent lehet kapni, és nagy tételben a legjobb márkák is megfizethetők.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!