|
|
|
|
 |
Augies
2012-12-11 21:55:17
|
33224
|
Nagyon ajánlom a Porta 21 /400 grammos kiszerelését. Ha 12-t rendelsz belőle, akkor olcsóbb, mint a gagyi konzervek. Viszont 100% színhús, a macskák döglenek érte. |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2012-12-11 10:13:15
|
33223
|
Kisebb tételekben viszont sajnos nem olyan jók. Amíg Ausztriában éltem, mindig innen rendeltem a dolgokat, viszont most nekem az allati.com jobban megéri. Az viszont tény, hogy a zooplus-nál a legnagyobb a kínálat és van minden kaja mindenféle kiszerelésben is. Azt nem nagyon értem, hogy magyar cégeknél egyes kajákból miért csak 15 kilós kiszerelés van. |
|
Előzmény:
 |
Augies
2012-12-11 00:05:29
|
33220
|
nézzétek meg a zooplus.hu-t, mindent lehet kapni, és nagy tételben a legjobb márkák is megfizethetők. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|