Keresés

Részletes keresés

dare2wear Creative Commons License 2012-12-13 00:13:34 33225

hu, a kaja tenyleg nagyon olcso itt, kar hogy nem ismertem mar elobb.

CyberCat Creative Commons License 2012-12-11 10:13:15 33223

Kisebb tételekben viszont sajnos nem olyan jók. Amíg Ausztriában éltem, mindig innen rendeltem a dolgokat, viszont most nekem az allati.com jobban megéri. Az viszont tény, hogy a zooplus-nál a legnagyobb a kínálat és van minden kaja mindenféle kiszerelésben is. Azt nem nagyon értem, hogy magyar cégeknél egyes kajákból miért csak 15 kilós kiszerelés van.

Nyafkamacska Creative Commons License 2012-12-11 09:42:05 33221

Tőlük rendeltem most bútort a degeknek.

 

Kaját viszont innen szoktam: http://www.zoofast.hu/

A hozzászólás:
Augies Creative Commons License 2012-12-11 00:05:29 33220

nézzétek meg a zooplus.hu-t, mindent lehet kapni, és nagy tételben a legjobb márkák is megfizethetők.

Előzmény:
dare2wear Creative Commons License 2012-12-06 10:14:58 33207

milyen rossz tapasztalatok voltak? én mindent online rendelek. nem is tudom, van-e állatbolt a közelben.

eddig szinte mindig a webkutyáról rendeltem, teljesen megbízhatóak. és a kaják náluk a legolcsóbbak, ráadásul 10000 ft felett ingyenes a szállítás is. amit nem nehéz összehozni, mert az almot is onnan rendelem.

most kivételesen a petnettől rendeltem, mert náluk lehetett kapni ezt a cicaágyat. a kaja kicsit drágább volt így, de a szállítás itt is ingyen volt, és küldtek egy ajándék kis csomag royal canint is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!