|
|
|
|
 |
dare2wear
2012-12-13 00:13:34
|
33225
|
hu, a kaja tenyleg nagyon olcso itt, kar hogy nem ismertem mar elobb. |
|
 |
CyberCat
2012-12-11 10:13:15
|
33223
|
Kisebb tételekben viszont sajnos nem olyan jók. Amíg Ausztriában éltem, mindig innen rendeltem a dolgokat, viszont most nekem az allati.com jobban megéri. Az viszont tény, hogy a zooplus-nál a legnagyobb a kínálat és van minden kaja mindenféle kiszerelésben is. Azt nem nagyon értem, hogy magyar cégeknél egyes kajákból miért csak 15 kilós kiszerelés van. |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2012-12-11 00:05:29
|
33220
|
nézzétek meg a zooplus.hu-t, mindent lehet kapni, és nagy tételben a legjobb márkák is megfizethetők. |
|
Előzmény:
 |
dare2wear
2012-12-06 10:14:58
|
33207
|
milyen rossz tapasztalatok voltak? én mindent online rendelek. nem is tudom, van-e állatbolt a közelben.
eddig szinte mindig a webkutyáról rendeltem, teljesen megbízhatóak. és a kaják náluk a legolcsóbbak, ráadásul 10000 ft felett ingyenes a szállítás is. amit nem nehéz összehozni, mert az almot is onnan rendelem.
most kivételesen a petnettől rendeltem, mert náluk lehetett kapni ezt a cicaágyat. a kaja kicsit drágább volt így, de a szállítás itt is ingyen volt, és küldtek egy ajándék kis csomag royal canint is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|