Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2012-12-09 00:35:03 8461

Dettó! :) De nem adom fel!

Előzmény:
u.hu Creative Commons License 2012-12-01 20:32:49 8448

Üdv!

Gyermekkoromban én rajzolni próbáltam, de rájöttem nekem az nem megy, így elkezdtem fotózni...de lehet, hogy azt is minek.

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!