Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2012-12-06 17:34:22 33210

Ezen én is meglepődtem, mert itt nagy népszerűségnek örvend az online vásárlás minden téren!

A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-12-06 13:48:28 33209

Meglepő, hogy Németországban ilyen igénytelenek a kiszállításra...

Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2012-12-06 13:38:23 33208

Én külföldön élek és az itteni boltokkal van tapasztalatom. Az árak jók, a legtöbb helyen 20 euro felett már ingyenes a szállítás. Viszont nem egyszer jártam úgy, hogy a megrendelt eledel szavatossági ideje max. 2 hónap múlva lejár, volt, ahol kevesebb (főleg az Acana tápok esetében). Általában 2 kilós kiszerelést szoktam anno rendelni, és mivel a száraz mellé kap konzervet is, eleve nem fogy olyan gyorsan. A boltba viszont csak besétálok, és könnyedén le tudom ellenőrizni az ilyen apró dolgokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!