|
|
|
|
 |
Lolamoon
2012-12-06 17:34:22
|
33210
|
Ezen én is meglepődtem, mert itt nagy népszerűségnek örvend az online vásárlás minden téren! |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2012-12-06 13:48:28
|
33209
|
Meglepő, hogy Németországban ilyen igénytelenek a kiszállításra... |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2012-12-06 13:38:23
|
33208
|
Én külföldön élek és az itteni boltokkal van tapasztalatom. Az árak jók, a legtöbb helyen 20 euro felett már ingyenes a szállítás. Viszont nem egyszer jártam úgy, hogy a megrendelt eledel szavatossági ideje max. 2 hónap múlva lejár, volt, ahol kevesebb (főleg az Acana tápok esetében). Általában 2 kilós kiszerelést szoktam anno rendelni, és mivel a száraz mellé kap konzervet is, eleve nem fogy olyan gyorsan. A boltba viszont csak besétálok, és könnyedén le tudom ellenőrizni az ilyen apró dolgokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|