|
|
|
|
 |
Augies
2012-12-11 00:05:29
|
33220
|
nézzétek meg a zooplus.hu-t, mindent lehet kapni, és nagy tételben a legjobb márkák is megfizethetők. |
|
 |
Lolamoon
2012-12-06 13:38:23
|
33208
|
Én külföldön élek és az itteni boltokkal van tapasztalatom. Az árak jók, a legtöbb helyen 20 euro felett már ingyenes a szállítás. Viszont nem egyszer jártam úgy, hogy a megrendelt eledel szavatossági ideje max. 2 hónap múlva lejár, volt, ahol kevesebb (főleg az Acana tápok esetében). Általában 2 kilós kiszerelést szoktam anno rendelni, és mivel a száraz mellé kap konzervet is, eleve nem fogy olyan gyorsan. A boltba viszont csak besétálok, és könnyedén le tudom ellenőrizni az ilyen apró dolgokat. |
|
A hozzászólás:
 |
dare2wear
2012-12-06 10:14:58
|
33207
|
milyen rossz tapasztalatok voltak? én mindent online rendelek. nem is tudom, van-e állatbolt a közelben.
eddig szinte mindig a webkutyáról rendeltem, teljesen megbízhatóak. és a kaják náluk a legolcsóbbak, ráadásul 10000 ft felett ingyenes a szállítás is. amit nem nehéz összehozni, mert az almot is onnan rendelem.
most kivételesen a petnettől rendeltem, mert náluk lehetett kapni ezt a cicaágyat. a kaja kicsit drágább volt így, de a szállítás itt is ingyen volt, és küldtek egy ajándék kis csomag royal canint is. |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2012-12-06 10:02:40
|
33206
|
Mi is tápot váltottunk, mert az újfajta Happy Cat nem jött be nálunk. Nagyon nem szerette. Inkább nem evett és folyton kaját kunyerált az éhség miatt, így a váltás mellett döntöttünk. Először én is az RC Siamese tápot néztem ki, de az itteni Fressnapf nem tart készleten, csak rendelésre hoz. Én meg rossz tapasztalatok miatt nem szeretek eledelt online rendelni. Így vettem neki RC Main Coon tápot. A tápszemcsék nagyon hasonlóak, és amióta ezt eszi, egyszer sem hányt, pedig az én drágaságom nagyon hajlamos volt rá. De ezt kénytelen megrágni és neki is sokkal szebb és selymesebb lett a bundája és a szőrhullás is minimálisra csökkent. És ő is sokkal energikusabb lett. Ráadásul mivel nem halas tápot eszik, a lehellete sem kellemetlen halszagú (most már semilyen szaga nincs).
Az orosz kékekhez nem tudok hozzászólni, de tény, hogy az egyik legszebb macskafajta. És sajnos az is tény, hogy nagyon sok laikust csapnak be olyan házimacska eladásával, ami nagyon hasonlít rájuk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|