Ha már orosz kék, akkor én is felteszem a kérdést ;-) Van-e Berrynek bármi köze az orosz kékekhez? Igazából csak azért jutott ez eszembe, mert ahonnét elhoztam (Tapolcán etették egy kocsmában, ott kérdezték a bátyámat, aki tapolcai, h nem hozom-e el), miután hazahoztam, állítólag elkezdett odajárni még egy tök ugyanilyan macska, először azt hitték, h mégsem vittem el, csak rájöttek, h a másik az nőstény (azt már nem hoztam haza nyolcadiknak). Szegény igen rozoga állapotban volt akkor, a szőrét azóta sem tudom helyrepofozni, csak így télen néz ki valahogy a bundájában, most ilyenkor édes, buci feje van (ezek májusi képek). Még a tizenéves éves Goldika is szebb nála. Meg az egyik oldalon, mint látszik is egy kicsit, bulldog arca van, az alsó szemfoga kilóg, a többi meg kitörött neki vmilyen fiatalkori balsetben. Viszont igen aranyos, sokszor elém jön, ha hazajövök, van, h előbb észrevesz, mint a kutyák, pedig azok is igen éberek (és hangosak sajnos). A három kinti macska teljes szerelemben él egymással, pedig Berry és Füsti is exkandúrok, először fújtak egymásra. Most meg összebújva alszanak a műhelybe nekik kirakott szigetelt kis kutyaházban. :-)

|