Keresés

Részletes keresés

Guldtop1 Creative Commons License 2012-12-05 20:14:33 33204

Az enyéim is szerették volna, csak sajnos már késő volt a fogaiknak, amikor vettem ilyet nekik, most már nem tudják elrágni, most kis szemű kaját kapnak, amit le lehet nyelni egyben könnyen és még szeretik is (Purina One Kitten és a Perfect Fitből mindegyik). Pont az volt a baj, h sosem rágták meg a tápot, hanem csak lenyelték, nem használták a fogaikat, amik így fogkövesek lettek és Forlosok. Ebben a RC Siamese-ben pont az a jó, h a lüke sziámik nem tudják egyben lenyelni a tápot, mert túl nagy szemű hozzá, kénytelen rágni. És így nem is hányja ki a "hamargyorsanazonnalmegkellenninehogymaradjonmásnakis" lenyelt tápot. :-)

A hozzászólás:
dare2wear Creative Commons License 2012-12-04 21:03:32 33201

képzeljétek, kaját váltottam nemrég, eddig acanát, orijent, de főleg iamst kaptak, de már minden ízt nagyon meguntak, úgyhogy most royal canin sziámitápot kapnak (ezt már kb 2 éve nem kaptak), azóta Coni, aki eddig lusta volt és egész nap csak feküdt folyamatosan pörög, játszik, szebb lett a szőre is, még újfajta nyávogást is kitalált (: ez itt a reklám helye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!