Keresés

Részletes keresés

öregtarka. Creative Commons License 2012-12-10 10:26:18 164

Üdvözöllek! Télen csak egyszer itasd a galambokat evés után,úgy 10 percig,majd öntsd ki a vizet.

Törölt nick Creative Commons License 2012-12-05 15:37:12 162

Látezik itató melegitő. 

http://www.galamb.hu/index.php?l=hu&p=termekek&s=termekleiras&category_id=1&type_id=28&product_id=524

A hozzászólás:
deakpista Creative Commons License 2012-12-04 16:26:18 161

Sziasztok!

Az első telem a galambokkal. Van valami bevált dolog hogy az itatóba ne faggyon bele a víz. Ti hogyan csináljátok? Esetleg létezik valami elektromos hőntartó ketyere?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!