|
|
|
|
 |
55törpe
2012-12-12 19:56:56
|
194
|
Akarsz forrasztgatni akkor küldhetek egy csomagot felprogramozott pic el
nyákkal de de szerintem joban jársz egyben
Már tudok jó minőségi nyákot .
1500ft egy pic boritékba levélkén |
|
A hozzászólás:
 |
japipapa
2012-12-03 21:06:02
|
193
|
Szia, 55törpe!
Meg tudnád adni az alkatlészek adatait is? Össze drótoznám szívesen kipróbálnám.
|
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-01-20 23:37:54
|
14
|

Itt a nyák rajza kivan egészítve egy leddel , hogy jelezze ha füt
mivel rosz indulatú látogatok is vannak hozzáteszem gyári kapcsolás .
Ez egy Termik ic ajánlot kapcsolása
szivessen segitek után épitésben .
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|