Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BioDroid Creative Commons License 2012-11-28 21:10:59 696

Ja igen, tudtam, hogy már egyszer ezt kérdeztem. :) Nekem nagyon tetszenek a képeid továbbra is. Egyszer majdcsak rászánom magam én is ennek a technikának a kipróbálására. Megéri a ráfordított időt, úgy látom. :)

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2012-11-28 20:48:37 695

Köszönöm. :)

A váz Sony A300, Sigma 105 makróobi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!