Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Langsame Creative Commons License 2012-11-23 23:24:04 19

Szóval az f/3.5-öt el is felejthetem? :(

Előzmény:
squiddy Creative Commons License 2012-10-19 12:55:32 18

Minden obi így működik. Középen általában jobbak, a kép széle felé pedig lágyulnak. Lerekeszeléssel javul a dolog.

Az már más kérdés, hogy esetleg nem front-, vagy back fókuszos az obi.

 

Egyébként nekem egy 24-70-es Tamront kellett visszaküldenem, mert 50mm és 70mm állásban felháborítóan homályos képet produkál. A második példány viszont teljesen rendben volt - egy Canon 24-70-nel összeveteve gyakorlatilag minden zoom állásban élesebb képet készített.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!