Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-11-21 13:31:03 19419

Ha kicsit még hajlandó vagy utazni az M1-esen akkor a Barok Szépe kennel jó lehet neked. Gyönyörű cicáik vannak és megbízható tenyésztők.

http://www.britcica.com/index.php?action=kiir&id=elerhetoseg

A hozzászólás:
lilimeli Creative Commons License 2012-11-21 12:14:56 19418

Sziasztok!

Én igazából abban szeretném a segítségeteket,ötleteiteket kérni, hogy az osztrák határ közelében lakunk és olyan tenyésztőket keresünk akik itt laknak a közelben Szombathely,Kőszeg, Sopron,Győr, ismertek e ilyeneket. Én most szerettem bele egy ilyen Brit kiscicába és nagyon szeretnénk egyet.Kislánykoromban mindíg voltak cicáim most 2 kutyánk és halaink vannak,de felélett a vágy egy ilyen kis csöppség után :)

Előre is köszönöm!

Melinda

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!