|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
lilimeli
2012-11-21 12:14:56
|
19418
|
Sziasztok!
Én igazából abban szeretném a segítségeteket,ötleteiteket kérni, hogy az osztrák határ közelében lakunk és olyan tenyésztőket keresünk akik itt laknak a közelben Szombathely,Kőszeg, Sopron,Győr, ismertek e ilyeneket. Én most szerettem bele egy ilyen Brit kiscicába és nagyon szeretnénk egyet.Kislánykoromban mindíg voltak cicáim most 2 kutyánk és halaink vannak,de felélett a vágy egy ilyen kis csöppség után :)
Előre is köszönöm!
Melinda |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|