Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2012-11-17 19:07:15 8412

Nem neki volt születésnapja, csak lecsaptam egy magas labdát ;-)

Előzmény:
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012-11-17 15:19:13 8410

Isten éltessen!

Már újra próbáloztam, mielőtt megírtad a választ. Néhány órával a reggeli akció után gond nélkül elindult ...

Remélem nem haldoklik vmi a gépben.

Ha újra előjön, akkor kereslek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!