|
|
 |
Aquata
2012-11-15 18:50:06
|
33191
|
Ez jó ötlet, főleg mivel szeretünk várost nézni :). Hát, nem tudom mennyire megoldható, hogy a közeljövőben hozzuk el... Most az is csoda volt, hogy megengedték, hogy benti macsek legyen, mert régen voltak benti tk-s cicáik, de mind ki akart menni a udvarra, és hiába kinti bentik voltak, volt, amelyiket ellopták, volt amelyik meg magától elment... Most hogy ez a cica benti, rájöttek, hogy jó dolog ez a benti cica (lekopogom), és így tervezünk egy másik cicát is, de minimum fél év lesz, mire jöhet...
És az összekszoktatással kapcsolatban: most is el fogunk utazni Karácsonykor, a cicát nem tudjuk magunkkal vinni, viszont van egy jó ismerősünk, aki közel is lakik, és akinek van egy Cinkával egykorú macsekja. Az úgy jó ötlet lenne, hogy őket összeszojtajuk, és amikor mi távol vagyunk, náluk lennének? Vagy az is jó, ha addig egy macskátlan családnál van? |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2012-11-15 15:21:56
|
33190
|
Nem hülyeség összekötni egy rövid kirándulással, nyaralással. Elmentek pár napra, első nap látogatás és utolsó nap meg felveszitek a porontyot és együtt jöttök haza.
Nincs garancia arra, hogy milyen lesz a személyiség. Neked kell tudnod, hogy mennyire aktív, mennyire szociális állatot szeretnél és ha van lehetőség választani, akkor azt válaszd, amelyik szimpatikus, nemtől függetlenül. Másrészt viszont az lenne a legjobb, ha a lehető leghamarabb jönne a második, amíg még az első is kölyök, mert később már nehezebb az összeszoktatás. Az első pár napban nálunk is fújás volt, de aztán összerázódtak. Viszont több ismerősöm is van, akinél úgy jött a második macska, hogy már felnőtt volt az első, és van ahol a mai napig nem szoktak össze egymással teljesen.
|
|
Előzmény:
 |
Aquata
2012-11-15 15:05:18
|
33188
|
| Köszönöm a sok sok infót, nagyon sokat segìtettél :), bár még biztos lesznek kérdéseim :D... Elég sokat utazunk, de olyankor mindig ott is maradunk pl. egy hétra, szóval ilyen nyaralás, telelés kirundális, wellnes. Viszont, miután apánál az is nagy szó, hogy belemegy abba, hogy 'egy' macska miatt utazzon az egész család, megelékszem azzal, ha csak egyszer megyünk ki :). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|