Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2012-11-15 13:38:18 33186
Hmm, értem, én is így gondoltam, hogy először elmegyünk, kiválasztjuk, viszont amikor annyi idős lesz, hogy jöhet, repcsivel jöjjön, (nagy család vagyunk, ilyen helyzetekben jön az egész família, nem hiszem, hogy apáék 2x bevállalnának egy ilyen utat, kistesó miatt) vagy neten/telefonon választjuk ki, viszont személyesen csak akkor találkozunk a tenyésztővel, amikor már el is hozzuk a kicsit. Érthető, hogy így látatlanba, idegeneknek nem ad ki macskát. Te jársz kiállításra a cicáddal? Ja, én nőstényt szeretnék, nem tudom miért, előítéleteim vannak a kandúrokkal, nem tudom, hogy elbírnék e egy kandúrral... Meg, nem lenne nagy kérés, hogy egy kicsit mesélj a te cicád természetéről? Ő kandúr, igaz?
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-11-15 13:14:42 33185

Természetesen van olyan, hogy repülővel érkezik a macsek, de így ismeretlenül biztosan személyesen kell elmenni érte. 

Semmi bajuk nem lesz egyébként az utazástól, utazhatnak a cargoban - ahol direkt van fűtött rész, illetve ha szerencsés az állatka, akkor utazhat a kabinban. Én így hoztam 12 heteset Amerikából, Münchenben szálltunk át és nagyon jól viselte az utat, az utasközönség kedvence volt.

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2012-11-15 13:01:45 33184
Igen, gimnazista vagyok, akkor így anyáék képviselnének. A szűréseket akkor mindenképp megcsináltatjuk majd. Hmm, igazából nem tudom, hogy akkor hogy lenne jó, mert nem igazán hordanám túl gyakran kiállításokra, bár ki tudja, lehet hogy beleszeretünk a kiállítás világába. És mi a helyzet akkor, ha esetleg nem tudunk személyesen a cicáért menni? A cicáknál létezik olyan hogy repülőgéppel küldik el a kicsit? Mondjuk nem tudom, ki lehet e őket tenni ilyen fiatalon ilyennek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!