Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2012-11-15 11:33:23 33182
Az ő honlapjukat néztem, ők voltak nagyon szimpatikusak, meg egy lengyel kennel: http://greysky.pl/?Glowna,1
Kedvenc lenne, meg esetleg néha meglátoagtnánk egy-egy kiállítást, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet. Egy kicsit tudnál mesélni, hogy hogyan megy a civavásárlás egy külföldi kenellel? Nem mintha lenne tapasztalatom hazaival... Amikor anyáék tk-s kutyát vettek, még nagyon kicsi voltam... :)
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-11-15 09:32:25 33181

Az orosz kék Ausztriából van, a Flashpaw's macskászatból. Külföldön a jó helyről származó orosz kékek ára 700 - 1200 euró között változik, tenyésztési célra 2000-2500 eurónál kezdődik.

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2012-11-15 09:29:26 33180
Igen, láttam róluk a videót is, nagyon szépek. Megkérdezhetem, hogy az oroszkék melyik tenyészetből van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!