|
|
|
|
 |
Aquata
2012-11-15 11:33:23
|
33182
|
Az ő honlapjukat néztem, ők voltak nagyon szimpatikusak, meg egy lengyel kennel: http://greysky.pl/?Glowna,1
Kedvenc lenne, meg esetleg néha meglátoagtnánk egy-egy kiállítást, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet. Egy kicsit tudnál mesélni, hogy hogyan megy a civavásárlás egy külföldi kenellel? Nem mintha lenne tapasztalatom hazaival... Amikor anyáék tk-s kutyát vettek, még nagyon kicsi voltam... :) |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2012-11-15 09:32:25
|
33181
|
Az orosz kék Ausztriából van, a Flashpaw's macskászatból. Külföldön a jó helyről származó orosz kékek ára 700 - 1200 euró között változik, tenyésztési célra 2000-2500 eurónál kezdődik. |
|
Előzmény:
 |
Aquata
2012-11-15 09:29:26
|
33180
|
| Igen, láttam róluk a videót is, nagyon szépek. Megkérdezhetem, hogy az oroszkék melyik tenyészetből van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|