Keresés

Részletes keresés

Aquata Creative Commons License 2012-11-15 09:29:26 33180
Igen, láttam róluk a videót is, nagyon szépek. Megkérdezhetem, hogy az oroszkék melyik tenyészetből van?
A hozzászólás:
CyberCat Creative Commons License 2012-11-15 07:03:12 33179

Nincs. Nekem thaiom és orosz kékem van, mindkettő külföldi tenyésztőtől.

Előzmény:
Aquata Creative Commons License 2012-11-14 21:48:08 33178
Átadom! :)

Off: Mo-n van orosz kék cica tenyésztő, aki még ma is tenyészt, és érdemes is nála kölyköt venni?
Ez a fajta a másik álomfajtám, sokáig gondolkodtam, hogy thai vagy oroszkék, de végü a thai mellett döntöttem. Majs szeretnék egy kicsit a jövőben, tenyésztőtől. Elég sok külföldi kennel honlapján jártam már, de miután az is csoda, hogy apa enged cicát tenyésztőtől (igen, apa tipikusan az, aki nem érti, hogy mi a különbség a 20 és 100 ezer forintos macska között, de rajta vagyunk az ügyünk, és kutyák terén már megértette ;)), nemhogy még itt ő furikázzon engem 1000 km-re egy cicáért, de én már annak is nagyon örülök, ha beleegyezik egy tk-s külföldi cicába. Szóval így főként szomszédos országok tenyésztőrie gondoltam.
Láttam, hogy Cyber Cat-nek oroszkékje van, utánaolvasgattam a fórumon.

Szóval, ah esetleg megosztanátok velem a véleményeket, hogy nektek melyik tenyésztő szimpi (miután Ti jóval tapasztaltabbak vagytok nálam), megköszönném. Szép estét!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!