Keresés

Részletes keresés

Guldtop1 Creative Commons License 2012-11-14 12:46:24 33174

Köszi! A reggeli beadásnál anyu is úgy szokta, este szoktam én beadni neki, így is próbáltam, de nekem kiköpte, úh inkább beledobtam a vacsorájába, az általában működik.

A hozzászólás:
Aquata Creative Commons License 2012-11-14 12:31:21 33171
* macskavásárlásnál

Lemaradt: nagyon szépek a kutyáid. A gyógyszerbeadást én úgy szokatam, hogy beletekerem a gyógyszert egy karika szalámiba, leültetem az ebet, és úgy adom oda. Nálunk ez órásméretű gyógyszernél is beválik.
Előzmény:
Guldtop1 Creative Commons License 2012-11-14 12:01:02 33169

Off: Tudom, mi az a klikker és mire való. :-) Én ugyanannyira vagyok kutyás, mint macskás, ha visszaolvasol, írtam már egy keveset a kutyáimról, illetve főleg a balga belgámról. ;-)

Én vagyok a falkavezér és hallgatnak is rám, másra nem. Etetésnél is csak akkor ehetnek, amikor én azt mondom és akkor veszem el a kaját előlük, amikor jónak látom, ők jámboran hátrébb lépnek addig, a malinois (Kira) meg lefekszik addig a földre, sosem próbálnak ledominálni. Jártam velük iskolába, főleg a malival, őt 2 hónapos kora óta nevelem, de a foxival is voltunk párszor. Mindenki, aki már látta, egyetért, h a foxim elképesztően buta, nem lehet vele semmit kezdeni, még a Ceasar Miller sem tudna. :-) Egyedüli dolog, amiben ő a legjobb, a kozmetika. Ő órákon át nyugodtan áll, amíg tépem a Furminatorral/vágom ollóval a szőrét, nincs egy szava sem, a többi az menekülne, behúzza a farkát. Annál csak a rovarirtó sprayt utálják jobban (nyáron a legyek ellen kell, a spot-on sem hatott, meg a kenőcs sem, csak a Bio Kill.)

Abban viszont segíthetnél, h hogy kell kutyának beadni gyógyszert? A malinak kell napi 2x2-t. A kajájába szoktuk belerakni (van nekik külön főzve), úgy zabál, mint aki életében nem látott még ételt, úh általában megeszi. (Sajnos nem látszik meg rajta, annyira hiperaktív, folyton rohan, így hiába kap több, mint 2-szer annyit, mint a másik két kutya, akik már gurulnak, neki zörögnek a csontjai folyton, pedig féregirtva van.) De a múltkor a nagy sietségben egyben akart lenyelni egy csontot, majdnem megfulladt tőle, de kihányta és vele együtt a gyógyszert is. Visszaraktam a gyógyszert az ételébe, de már nem ette meg, kiválogatta. Vittem ki egy macskatápos konzervet, megpróbáltam egy kevés olyannal megetetni vele, de úgy sem sikerült. Megpróbáltam szétfeszíteni a száját, de nem tudtam, közben a keverékem a hátam mögött megette a földön hagyott macskakonzerv maradékát, nem tudom, hogy fért bele a pofája...

On

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!