|
|
|
|
 |
Noxin
2012-11-15 22:16:41
|
13535
|
A 24-90 elkelt, érdeklődés volt a Sigmára és vázra, de azóta nem jelentkezett az illető.
Tehát még eladó egy szinte nullkilométeres Sigma 2,8/105 makro, dobozban, minden tartozékával 80.000 Ft
Egy filmes, kizárólag japán belpiacon árult váz, Pentax Z-5 30.000 Ft
Valaki érdeklődött a távkioldóra, az is újszerű és megvan az eredeti doboza, jelentkezzen ha megvenné.
Barátom cucca, bárkinek szivesen megadom az elérhetőségét. |
|
 |
_pihe_
2012-11-12 18:05:28
|
13495
|
Esetleg a kioldó külön nem eladó? |
|
 |
monyesz
2012-11-11 18:59:11
|
13482
|
Szerintem egy filmes váz nem megy el ennyiért manapság. Digit gép optikával 45ezer... |
|
A hozzászólás:
 |
Noxin
2012-11-11 16:36:00
|
13481
|
Pentaxos barátom eladná a féltve őrzött kincseit. Árakat ő adott meg, érdeklődés esetén megadom a telefonját, vele lehet egyezkedni. Minden megtekinthető hétközben az esti órákban, hétvégén egyeztetve a XII kerületben a Délitől autóval 5-6 percre.
Sigma 105 makro, gyakorlatilag néhányszor használt: 80.000 Ft

Pentax FA 24-90, hasonló szép állapotban: 60.000 Ft

Pentax Z-5 japán váz: 30.000 Ft

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|