Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-11-10 20:47:38 19417

...rossz az, aki roszra gondol...

 

;-)

A hozzászólás:
szfváriTina Creative Commons License 2012-11-10 18:54:48 19416
Remélem nem lesz bajuk a piciknek, de nem is nyúltunk hozzájuk pont ezért. Azért én nem bántam a talit, mert legalább láttuk őket, és a helyet ahol cseperednek.A szülőkkel is találkoztunk és mkndenki tőrzskönyvét, orvosi papírjait megnéztük.Az állatorvosukat kiderült hogy személyesen is ismerjük, szóval jó eséllyel megtaláltuk az ideális kenelt, és a tökéletes cica babát! :-) Már csak számunkra tetszőbb nevet kell választanunk, mert a cica törzskönyvezett neve Diamond Shine Cián lesz, a keresztnév azonban nekünk nem annyira tetszik, túlságosat asszociativ. :-)
Előzmény:
quincy8 Creative Commons License 2012-11-10 13:07:38 19415

szia

ha 2 hetesen engednek egy picikét meglátogatni,akkor az nem jó jel. egy igazi tenyésztő 4-5 hetes koráig idegent még az alom közelébe sem enged. túl nagy a veszély esetleges baci bevitelére. én egyszer voltam látogatni 4 hetes piciket, és csakis az ajtóból kukkolhattam 3 méter távolságból

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!