|
|
|
|
 |
Octi19
2012-11-10 20:47:38
|
19417
|
...rossz az, aki roszra gondol...
;-) |
|
A hozzászólás:
 |
szfváriTina
2012-11-10 18:54:48
|
19416
|
| Remélem nem lesz bajuk a piciknek, de nem is nyúltunk hozzájuk pont ezért. Azért én nem bántam a talit, mert legalább láttuk őket, és a helyet ahol cseperednek.A szülőkkel is találkoztunk és mkndenki tőrzskönyvét, orvosi papírjait megnéztük.Az állatorvosukat kiderült hogy személyesen is ismerjük, szóval jó eséllyel megtaláltuk az ideális kenelt, és a tökéletes cica babát! :-) Már csak számunkra tetszőbb nevet kell választanunk, mert a cica törzskönyvezett neve Diamond Shine Cián lesz, a keresztnév azonban nekünk nem annyira tetszik, túlságosat asszociativ. :-) |
|
Előzmény:
 |
quincy8
2012-11-10 13:07:38
|
19415
|
szia
ha 2 hetesen engednek egy picikét meglátogatni,akkor az nem jó jel. egy igazi tenyésztő 4-5 hetes koráig idegent még az alom közelébe sem enged. túl nagy a veszély esetleges baci bevitelére. én egyszer voltam látogatni 4 hetes piciket, és csakis az ajtóból kukkolhattam 3 méter távolságból |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|