|
|
|
|
 |
smenasl
2012-11-15 07:17:39
|
13524
|
köszönöm az eddigi ajánlatokat, úgy néz ki megoldódik.
én pedig keresnék majd (nem sürgős) 50/1.7-et olcsón, lehetőleg gyári Pentax manuált de lehet nem Pentax is megfelelő áron (de ne legyen M42-es). Állapotra nem kell, hogy szép legyen, terepre megy majd. lehetőleg Pesten de ha nincs más akkor postán is. köszi (mail publikus asszem). |
|
 |
sucum
2012-11-10 15:39:23
|
13476
|
13456 |
|
A hozzászólás:
 |
smenasl
2012-11-10 15:09:35
|
13475
|
én pedig keresnék majd (nem sürgős) 50/1.7-et olcsón, lehetőleg gyári Pentax manuált de lehet nem Pentax is megfelelő áron (de ne legyen M42-es). Állapotra nem kell, hogy szép legyen, terepre megy majd. lehetőleg Pesten de ha nincs más akkor postán is. köszi (mail publikus asszem). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|