|
|
|
|
 |
CornFake
2012-11-11 00:59:38
|
33159
|
mi a szalmat vegigkergetjuk a lakason,aztan o is minket:D tovabba ra szoktuk dobni a takarot,ami alol ha kibujik,szetboxoljuk egymast,illetve van muegere is amit kerget,szoval oruletesen sokat jatszunk:D |
|
 |
balabmw
2012-11-09 18:33:31
|
33158
|
Nálunk ez egy alap játék,ennél csak durvábbak vannak. :) |
|
 |
CyberCat
2012-11-09 15:53:11
|
33157
|
A thai, sziámi, orientális nagyon szociális, társas lények. Zafyr is csinál(t) ilyeneket, most főként a másik cicával játszik. De ennek ellenére ő is játsza még mindig emberekkel ezt a játékos bírkózás játékot. |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2012-11-09 15:51:21
|
33156
|
Szeretném megkérdezni, hogy más macskájának is van érdekes játszási szokásai? Mert az én macskámnak lassan több játéka van, mint egy kisgyereknek, de szinte semmivel sem játszik, az egy-két kivétellel is csak hébe-hóba. Viszont van egy játék, amire mindig kapható. Én elpaskolom a fenekét (farka feletti rész, a combjainak a felső részét) és ő utána letámadja az alkarom. Ha megvolt, megfordul, tartja a hátsóját, hogy jöhet a paskolás, aztán mint akit hatalamas sérelem ért, újra megtámadja az alkarom. Persze nem dúrván és agresszíven. És ezt a játékot sose unja meg. Addig játszunk, amíg én abba nem hagyom. Szóval csak szeretném tudni, hogy más macskák is csinálnak-e érdekes dolgokat és nem csak az én drágaságom ilyen különleges! :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|