Keresés

Részletes keresés

CornFake Creative Commons License 2012-11-11 00:59:38 33159

mi a szalmat vegigkergetjuk a lakason,aztan o is minket:D tovabba ra szoktuk dobni a takarot,ami alol ha kibujik,szetboxoljuk egymast,illetve van muegere is amit kerget,szoval  oruletesen sokat jatszunk:D

balabmw Creative Commons License 2012-11-09 18:33:31 33158

Nálunk ez egy alap játék,ennél csak durvábbak vannak. :)

CyberCat Creative Commons License 2012-11-09 15:53:11 33157

A thai, sziámi, orientális nagyon szociális, társas lények. Zafyr is csinál(t) ilyeneket, most főként a másik cicával játszik. De ennek ellenére ő is játsza még mindig emberekkel ezt a játékos bírkózás játékot.

A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2012-11-09 15:51:21 33156

Szeretném megkérdezni, hogy más macskájának is van érdekes játszási szokásai? Mert az én macskámnak lassan több játéka van, mint egy kisgyereknek, de szinte semmivel sem játszik, az egy-két kivétellel is csak hébe-hóba. Viszont van egy játék, amire mindig kapható. Én elpaskolom a fenekét (farka feletti rész, a combjainak a felső részét) és ő utána letámadja az alkarom. Ha megvolt, megfordul, tartja a hátsóját, hogy jöhet a paskolás, aztán mint akit hatalamas sérelem ért, újra megtámadja az alkarom. Persze nem dúrván és agresszíven. És ezt a játékot sose unja meg. Addig játszunk, amíg én abba nem hagyom. Szóval csak szeretném tudni, hogy más macskák is csinálnak-e érdekes dolgokat és nem csak az én drágaságom ilyen különleges! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!