Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-11-09 10:49:34 19414

Sajnos azt kell mondjam, hogy ma Magyarországon ez a mentalitás benne van a levegőben. Egyszerűen minden helyről ez a minta árad. Talán a Kéri László jellemzése tudja ezt legjobban leírni, ez az alulról jövő kétharmad...

Akkor amikor a becsület, a tisztesség, a tolerancia és még sok hasonló "érték" ennyire le van értékelve egy ország elitjének szemében, akkor nem nagyon lehet csodálkozni, ha ez a társadalom alsó szintjén (ahol nem mellesleg vérre menő és nem csak egzisztenciális túlélési harc folyik nap mint nap) megjelenik.

 

De nem szeretnék ide nem való témába keveredni, csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy manapság az ismertség és a jó hírnév az amiben bízni lehet, a "szerződések" kora lejárt! Mielőtt valaki úgy gondolná, hogy túlzottan pesszimista vagyok, gondolja végig, hogy milyen lehetőségei vannak a jogai érvényesítéséhez, mibe kerülne neki és valóban hajlandó lenne-e egy ilyen procedúrába belekeveredni.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-11-09 10:01:13 19413

Nem semmi azét!

Éppen ezért is vásárolunk kiscicát az alább említett tenyésztőktől, ahol, ilyesmi sosem fordulhat elő, hiszen a cicák szűrtek!

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2012-11-09 08:50:53 19412

...azt azért hozzátenném, hogy ez a lentebb linkelt, hivatásszerűen tenyésztéssel foglalkozó emberekre nem igaz, és ott szinte elő sem fordul ilyen jellegű "garanciális" probléma.

Ezek a tenyésztők általában kapcsolatban maradnak a vevőikkel és ápolják a jó viszonyt, nekik számít a jó hírük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!