Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-11-08 21:30:22 19410

Na várj, akkor sem ha szerződésem van???

Most ezt csak kíváncsiságból kérdezem.

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2012-11-08 17:02:53 19409

Sajnos, szinte biztosan azt sem... semmi lehetőséged nincs a jogaid érvényesítésére. Egy ügyvéd elvinné a javát és még sok időbe is kerülne.

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-11-08 14:32:00 19408

Igen, a cicát már nem hozza vissza az életbe, de azt a 80-100.000 forintot igen!

Ilyenkor azt mondja a tenyésztő, hogy válassz egy másik cicát, de zet nem szabad elfogadni, a pénzt kell visszakérni, és másfelé kell nézelődni.

DE A NEVES TENYÉSZETEKBEN NEM SZOKOTT ILYEN ELŐFORDULNI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!