|
|
|
|
 |
Octi19
2012-11-08 17:02:53
|
19409
|
Sajnos, szinte biztosan azt sem... semmi lehetőséged nincs a jogaid érvényesítésére. Egy ügyvéd elvinné a javát és még sok időbe is kerülne. |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-11-08 14:32:00
|
19408
|
Igen, a cicát már nem hozza vissza az életbe, de azt a 80-100.000 forintot igen!
Ilyenkor azt mondja a tenyésztő, hogy válassz egy másik cicát, de zet nem szabad elfogadni, a pénzt kell visszakérni, és másfelé kell nézelődni.
DE A NEVES TENYÉSZETEKBEN NEM SZOKOTT ILYEN ELŐFORDULNI! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|