|
|
|
|
 |
Octi19
2012-11-07 21:57:22
|
19406
|
Ez a garancia a genetikus, öröklött, vagy bizonyíthatóan veleszületett betegségekre szokták érteni. Viszont kicsit morbid a dolog, mert mi van akkor ha probléma adódik és szenved, vagy esetleg elpusztul a kiscicád, akkor vajon tud-e valaki érdemben kárpótolni? Szerintem nem... |
|
A hozzászólás:
 |
szfváriTina
2012-11-07 20:37:03
|
19405
|
| Sziasztok! Még egy kérdésem lenne.Egészségügyi garanciát is vállalnak a tenyésztők, de van aki félévre, van aki 2 évre. Aki 2 évre teszi ezt, mivel vállal többet, és mit jelent ez a garancia? Ez egy szabadon választható időszakra szóló garancia? Csak a halálos fertőző macskabetegségekre terjed ki? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|